Dzień Mamy i Dzień Taty

Wiele jest pięknych świąt w roku, ale dwie szczególne daty są dla dzieci najważniejsze – to Dzień Mamy i Dzień Taty.

Dlatego, 29 maja był idealną okazją do złożenia życzeń, a zarazem podziękowań naszym cudownym, kochanym Rodzicom za okazywaną każdego dnia pomoc, wsparcie, dobre słowo oraz bezwarunkową miłość, której nikt i nic nie będzie w stanie zastąpić.
Emocje tego dnia sięgnęły zenitu! Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem prezentowały przygotowany program artystyczny, dzięki czemu na twarzach ich najbliższych zagościł uśmiech i wzruszenie…
Wszystkim naszym przedszkolakom gratulujemy wspaniałych występów, zaś Rodzicom życzymy szczęścia, uśmiechu, spełnienia wszystkich marzeń oraz samych przyjemnych chwil i zadowolenia ze swoich pociech. Niech Dzień Rodzica trwa cały rok!