„Smart Games”-gra

Dziś prezentuję Wam rodzinę gier „Smart Games”.

Są to gry dla jednej osoby, które wymagają analitycznego i logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, spostrzegawczość oraz planowanie strategiczne.

To gry wielopoziomowe, większość z nich ma nawet 100 zadań o różnym poziomie trudności: starter, junior, expert i master, dzięki czemu jest to wspaniała rozrywka dla każdego członka rodziny – od trzylatka po dziadków. Zapewniają wiele godzin dobrej zabawy i logicznego myślenia, pozwalają na natychmiastową gratyfikację – po każdym zadaniu można sprawdzić prawidłowość jego wykonania.

Mądry Zamek

To prostsza gra, z 48 zadaniami na różnych poziomach – najbardziej ucieszą się z niej młodsze dzieci (nawet bystre trzylatki dadzą radę wykonać pierwsze zadania). Zawiera świetnie wykonane, duże, drewniane elementy – części zamku, którymi manipulując ustawiamy różne budowle. Ta gra zapewni dzieciom wiele dni wspaniałej rozrywki i doskonałych ćwiczeń, rozwijając przede wszystkim wyobraźnię przestrzenną.

Kolorowy kod

To zdecydowanie trudniejsza gra – także dla dorosłych.Zawiera 18 wyrazistych, kolorowych figur - każda z nich jest naniesiona na przezroczystą płytkę. Wybierz zadanie, a następnie ułóż płytki w taki sposób, aby dokładnie odtworzyć kompozycję z zadania. Kombinuj! Musisz pamiętać o kilku sprawach. Najpierw ustal kombinację kształtów, kolorów i kolejność, następnie zdecyduj, w którą stronę należy ułożyć poszczególne płytki, by wykonać wybrane zadanie.